biuro@targipracy.szczecin.pl

tel. 91 350 82 62

Sponsorzy wiosennej edycji Targów Pracy Szczecin (27 marca 2019)

Bridgestone to czołowy światowy producent opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, samolotów oraz maszyn do robót ziemnych oraz dostawca rozwiązań w zakresie bieżnikowania Bandag dla samochodów ciężarowych. Japoński koncern założony w 1931 r. posiada ponad 70 fabryk opon na całym świecie i zatrudnia ponad 144000 pracowników.

 

Fabryka w Stargardzie jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych Bridgestone. Pracuje w niej prawie 1000 osób. W Bridgestone Stargard produkowane są wysokiej jakości opony do samochodów ciężarowych i autobusów (TBR), dystrybuowane na cały świat. W 2014 r. uruchomiono tu nowoczesną linię technologiczną do wytwarzania ekologicznych produktów - bieżników przygotowanych do ponownego nałożenia na opony ciężarowe. Jeszcze w 2018 roku w fabryce zakończy się III etap jej rozbudowy.

Więcej...

Więcej...

DGS w Polsce funkcjonuje od 2007 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Oticon Polska Production i wytwarzała aparaty słuchowe w zakładzie produkcyjnym w Mierzynie. Ze względu na dynamiczny rozwój oraz kompetentną kadrę, w 2015 roku zdecydowano o utworzeniu nowej organizacji, która rozpoczęła świadczenie wspólnych usług dla firm należących do światowej grupy William Demant. W trakcie 10-letniej działalności dzięki swojej kulturze organizacyjnej DGS powiększył liczbę pracowników ze 150 do ponad 2000 oraz rozwinął nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi IT, HR, oprogramowanie, zapewnienia jakości, finansów i logistyki. 

 

W ramach DGS działają dwie organizacje, należące do grupy William Demant:

  • DGS Poland zajmuje się wdrażaniem nowych produktów oraz wytwarzaniem aparatów słuchowych i sprzętu diagnostycznego, a także prowadzi centrum dystrybucji z najnowocześniejszym magazynem wysokiego składowania. Firma zatrudnia wysokiej klasy inżynierów i specjalistów.
  • DGS Business Services odpowiada za obsługę finansową, zapewnienie jakości i wymagań prawnych oraz wsparcie firm grupy William Demant w obszarze IT. W ramach międzynarodowego zespołu Badań i Rozwoju (R&D), polscy i duńscy specjaliści tworzą oprogramowanie dla technologii stosowanych w najnowocześniejszych aparatach słuchowych oraz sprzęcie diagnostycznym.

 

W związku z przewidywanym wzrostem firma planuje zatrudnić ponad 200 osób do końca 2018 roku. W obu spółkach szukamy ponad 70 specjalistów różnych dziedzin – inżynierów, elektroników, programistów oraz księgowych, a także osób do takich działów jak Planowanie, Zakupy , IT czy HR. W DGS Poland chcemy również zatrudnić 130 pracowników Produkcji i Magazynu.

 

Powody, dla których warto do nas dołączyć:

  • Pomagamy ludziom - Widzimy sens naszej pracy, robimy coś dobrego dla innych. Pomagamy osobom niedosłyszącym funkcjonować w codziennym życiu.
  • Działamy globalnie - W Polsce mamy realny wpływ na rozwiązania stosowane w całym świecie. Posiadamy oddziały w Danii, USA, Australii, Szwajcarii czy Francji. Możemy komunikować się w języku angielskim, będąc częścią międzynarodowych zespołów.
  • Tworzymy innowacje - Pracujemy w laboratoriach produkcyjnych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, mamy własne zaplecze narzędziowe i zautomatyzowane centrum dystrybucji.
  • Nasza firma się rozwija - W Polsce zaczynaliśmy zatrudniając 150 osób, a dzisiaj jest już nas ponad 2 000 i wciąż rośniemy. Stale poszerzamy nasze kompetencje i otwieramy nowe działy.
  • Pracujemy w skandynawskim stylu - Wspólnie podejmujemy decyzje, wyrażając szacunek dla innych punktów widzenia, niezależnie od stanowiska. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i dbamy o przyjazną atmosferę w firmie.

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Macrobond Financial Polska istnieje na szczecińskim rynku od 2008r. Zasadniczą misją firmy jest uproszczenie pracy z danymi ekonomicznymi i finansowymi, poprzez zapewnienie obszernej bazy danych wraz z najbardziej wydajnymi narzędziami, za pomocą których można m.in. budować raporty czy prowadzić analizę rynku.


Macrobond rozwija się w szybkim tempie a liczba etatów wzrasta z roku na rok. Dziś, po 10 latach od utworzenia, w szczecińskim oddziale zatrudnionych jest ponad 90 pracowników. To w tej chwili największe z istniejących biur Macrobond, co z pewnością ucieszy szczecinian rozglądających się za nowymi ofertami pracy. Rekrutacja na stanowiska analityków danych, programistów, IT helpdesk, specjalistów ds. konwersji danych oraz specjalistów ds. wsparcia
produktu prowadzona jest cyklicznie.


Macrobond stawia na stabilne zatrudnienie, otwartość i zaufanie do pracowników. Większość pracowników w Szczecinie pracuje przy przetwarzaniu danych, które bezpośrednio przekazywane są do naszej aplikacji i klientów. Słuchamy naszych pracowników i reagujemy na ich propozycje czy sugestie zmian.

METRO SERVICES PL to jedno z międzynarodowych centrów usług wspólnych działających w ramach grupy kapitałowej METRO, globalnego lidera handlu detalicznego, działającego na terenie Europy oraz Azji.

 

Metro Services zajmuje się obsługą procesów finansowo księgowych z zakresu m. in. księgi głównej, środków trwałych, należności. Rozwijamy się prężnie w Szczecinie od 2012 roku. Do tej pory zatrudniliśmy już ponad 250 pracowników. W METRO SERVICES możesz liczyć na rozwój w wielu dziedzinach – zapewniamy szkolenia z zakresu księgowości, oprogramowania, kompetencji miękkich, oraz dofinansowanie do nauki języków obcych.

 

Z nami zdobędziesz doświadczenie w biznesie, ale też poszerzysz horyzonty kulturowe i językowe w międzynarodowym środowisku. Stawiamy na osoby obdarzone ciekawością i zdolnością myślenia analitycznego! Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Więcej...

Global Wind Service jest jedną z największych firm w Europie, oferującą instalacje oraz serwis turbin wiatrowych na całym świecie. W ciągu 10 lat działalności GWS zyskał doskonałą reputację i stał się preferowanym partnerem do pracy w swojej branży. Nasze dotychczasowe osiągnięcia obejmują prace w ponad 40 krajach - od Stanów Zjednoczonych, Finlandii, Niemiec i Wielkiej Brytanii po Maroko, Afrykę Południową, Australię i Filipiny. Otworzyliśmy jednostki biznesowe w dziesięciu krajach, dzięki czemu szybko reagujemy na potrzeby rynku lokalnego. Zatrudniamy ponad 850 osób i mocno wierzymy w długoterminowe inwestycje oraz rozwój naszych pracowników. Ich wiedza i doświadczenie sprawiają, że dostarczamy najlepsze rozwiązania o najwyższej jakości.

DUŃSKA TRADYCJA Salling Group to największa duńska firma z branży handlu detalicznego. Przejrzyste reguły, zdrowy rozsądek i zorientowanie na klienta to podstawa naszego sukcesu. Kierujemy się tymi zasadami od kiedy Herman Salling otworzył swój pierwszy sklep w 1960 roku.

 

Obecnie dysponujemy ponad 1,400 sklepami w czterech krajach: Danii, Szwecji, Polsce i Niemczech. Do grupy należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Fotex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. Grupa zatrudnia ponad 51,000 osób, a każdego dnia sklepy Salling Group odwiedza ponad 1,4 miliona Klientów.

 

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W SZCZECINIE Salling Group Shared Service Center to wielofunkcyjna jednostka zarządzająca finansami i wszelkimi procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku, nasze biuro zlokalizowane jest nieopodal centrum Szczecina – kompleksie biurowym Baltic Business Park.

 

Oferty pracy kierujemy zarówno do absolwentów i osób, które chcą zdobyć doświadczenie w branży SSC/BPO jak również do wykwalifikowanych managerów i specjalistów, w takich działach jak księgowość, kontroling, IT, HR oraz Master Data.

Sponsor Główny

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Więcej...

W Coloplast Business Centre jesteśmy nastawieni na wspieranie biznesu, będąc wewnętrznymi dostawcami usług i globalnymi partnerami w działalności naszej firmy. W naszym centrum możesz wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie do wdrażania i wspierania rozwiązań o dużej wartości dodanej.

 

Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów, myśleniem strategicznymi, analizami opartymi na danych i tworzeniu innowacji. Charakteryzuje nas kilkanaście różnorodnych zespołów, których podstawową funkcją jest skuteczne wspieranie biznesu.

 

Zapraszamy do zespołu na stanowiska w działach księgowości, IT, administracji zamówień, marketingu i wielu innych. Zostań częścią naszego centrum, dołącz do firmy uznanej za the most beLOVEd SSC in Szczecin w 2018 roku!

 

Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do nas już dziś!

FairWind jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie instalacji i serwisu turbin wiatrowych na całym świecie. Z firmą FairWind współpracuje ponad 900 techników oraz około 200 pracowników biurowych - większość z nich pracuje w Szczecinie, gdzie znajduje się nasze największe biuro.

Habia Cable to innowacyjna firma z kapitałem szwedzkim, której przedmiotem działalności jest produkcja kabli stosowanych głównie w trudnych warunkach oraz w wymagających aplikacjach. Jako Habia Cable Sp. z o.o. zlokalizowana w Lubieszynie, k. Szczecina, zajmujemy się produkcją wiązek kablowych. Zatrudniamy pracowników na różnych stanowiskach, głównie w dziale produkcji, R&D, wsparcia technicznego i logistyki. Naszym pracownikom oferujemy ciekawą, pełną wyzwań i możliwości rozwoju pracę, jak również przejrzyste warunki zatrudnienia, pakiet medyczny i socjalny, perspektywy awansu i realizacji ambicji zawodowych oraz możliwość uczestniczenia w imprezach integracyjnych organizowanych dla naszych pracowników. Dowiedz się więcej na naszej stronie.

Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego, inteligentnych usług i rozwiązań połączonych cyfrowo. Jako pionier w swojej branży firma Hiab zatrudnia ponad 3300 pracowników na całym świecie, którzy są skoncentrowani na zwiększaniu wydajności naszych klientów i kształtowaniu przyszłości inteligentnego przeładunku.

 

Oferta Hiab obejmuje najlepsze w swojej klasie żurawie cargo HIAB, żurawie leśne i recyklingowe LOGLIFT i JONSERED, podwieszane wózki widłowe MOFFETT, urządzenia do wymiany nadwozi MULTILIFT, jak również platformy załadunkowe DEL, WALTCO i ZEPRO. Usługa ProCareTM, wielokrotnie nagradzany system sterowania żurawiem HiVisionTM i platforma HiConnectTM są przykładem naszych nieustannych starań w dostarczaniu inteligentnych usług i połączonych rozwiązań, które dają naszym klientom dodatkowe korzyści. 

 

Hiab jest częścią Cargotec Corporation. W 2017 roku obroty firmy Cargotec (Nasdaq Helsinki: CGCBV) wynosiły około 3,2 miliarda euro. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 11 000 pracowników. www.cargotec.com

Jesteśmy europejską firmą technologiczną działającą na rynku telekomunikacyjnym od ponad dziecięciu lat. Projektujemy i wytwarzamy urządzenia sieciowe w technologii Fiber-to-the-Home (FTTH), które dostarczają użytkownikom końcowym szerokopasmowy Internet, telefonię (VoIP) oraz telewizję (CATV / IPTV). Nasze produkty cechuje ponadprzeciętny design, najwyższa jakość wykonania oraz znakomite parametry techniczne, a my staramy się dopasowywać nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasz Zespół bardzo ceni sobie, że tworzymy własne produkty, również software, który jest instalowany w naszych urządzeniach - to my mamy wpływ na produkt ostateczny.

Ponad 2000

ofert pracy!

Skontaktuj się z nami

e-mail: biuro@targipracy.szczecin.pl

tel. 91 350 82 62