biuro@targipracy.szczecin.pl

tel. 91 350 82 62

 

Sponsorzy Targów Pracy 2017 w Szczecinie

KK Wind Solutions jest wiodącym dostawcą systemów kontrolnych w przemyśle wiatrowym. Siedziba główna znajduje się w Ikast w Danii, a oddziały operacyjne w Polsce, Niemczech, Korei, Chinach oraz w Stanach Zjednoczonych.

 

Kompleksowa działalność firmy skupia w sobie tworzenie sprzętu oraz oprogramowania, produkcję oraz serwis. KK Wind Solutions dostarczyło już ponad 20 000 systemów kontrolnych dla turbin wiatrowych na całym świecie, w tym 60 % systemów zainstalowanych na morskich farmach wiatrowych.

 

KK Wind Solutions współpracuje z czołowymi firmami w branży energii odnawialnej, producentami turbin wiatrowych, zakładami energetycznymi i operatorami turbin. Oddział w Polsce powstał w 2003 roku w Szczecinie. Jest to na tą chwilę jedyny oddział produkcyjny wypełniający globalne działania firmy.

 

Oddział w Szczecinie oferuje zatrudnienie na obszarze produkcyjnym oraz dla inżynierów z obszaru R&D, jakości, logistyki czy inżynierii produkcji. Dowiedz się więcej www.kkwindsolutions.pl

Więcej...

Bridgestone to czołowy światowy producent opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, samolotów oraz maszyn do robót ziemnych oraz dostawca rozwiązań w zakresie bieżnikowania Bandag dla samochodów ciężarowych.

 

Japoński koncern założony w 1931 r. posiada ponad 70 fabryk opon na całym świecie i zatrudnia ponad 144 000 pracowników. Fabryka w Stargardzie jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych Bridgestone. Pracuje w niej ponad 800 osób.

 

W Bridgestone Stargard produkowane są wysokiej jakości opony do samochodów ciężarowych i autobusów (TBR), dystrybuowane na cały świat. W 2014 r. uruchomiono tu nowoczesną linię technologiczną do wytwarzania ekologicznych produktów - bieżników przygotowanych do ponownego nałożenia na opony ciężarowe.

Randstad Polska (część holenderskiego Randstad Holding) jest jedną z największych na polskim rynku agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 

Skutecznie wspieramy przedsiębiorców w doborze i zatrudnieniu personelu tymczasowego, rekrutacjach pracowników stałych, w tym specjalistów z dziedziny finansów, informatyki i inżynierii oraz outsourcingu procesów rekrutacyjnych, administracji wynagrodzeniami i dokumentacją kadrową.

 

Pracownicy Randstad w blisko 120 biurach regionalnych w Polsce prowadzą rocznie ponad 1700 projektów rekrutacji stałej, a w formule pracy tymczasowej oddelegowują codziennie do przedsiębiorstw średnio 26 000 osób.

 

W ramach projektów rekrutacji stałych i tymczasowych działamy m.in. w obszarach: produkcji, sprzedaży, administracji, obsługi klienta, logistyki, zarządzania, marketingu, prawa i sektora publicznego oraz w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Zapewniamy też optymalne dopasowanie skali zatrudnienia do bieżących potrzeb w firmie naszego Klienta.

Jako światowy producent maszyn przeładunkowych, tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która przyciąga i zatrzymuje najlepszych pracowników.

 

Oferujemy staże oraz pracę w międzynarodowym środowisku z dostępem do nowoczesnych narzędzi, zróżnicowane i ciekawe zadania oraz atrakcyjne stanowiska dające możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

 

W Stargardzie znajdują się dwa zakłady produkcyjne Cargotec i są to jedne z najnowszych i największych na świecie zakładów firmy.

 

KALMAR jest światowym liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów oraz automatyki portowej. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki.

 

HIAB jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego. Nasz asortyment obejmuje żurawie cargo, żurawie leśne i recyklingowe, podwieszane wózki widłowe czy urządzenia do wymiany nadwozi.


Więcej informacji na www.cargotec.pl

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Spółka Uckermärker Milch GmbH w Prenzlau wywodzi się z założonej w 1889 roku spółdzielni mleczarskiej. Pod dzisiejszą nazwą firma istnieje od 1990 roku.

 

Od 1.01.2015 roku sześćdziesiąt procent udziałów firmy Uckermärker Milch GmbH posiada szwajcarska spółka akcyjna HOCHDORF Holding AG. Drugim udziałowcem jest spółka Ostmilch Handels GmbH z Berlina. Lokalizacja: Prenzlau, 53 km od Szczecina.

 

Produkowane artykuły: serek homogenizowany, masło, maślanka, produkty mleczne w proszku. Poszukujemy osób do współpracy na stanowisku: technolog (przemysł spożywczy, mleczarstwo), laborant (przemysł spożywczy, mleczarstwo), operator maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym, pracownik pomocniczy na produkcji/ w logistyce.

 

Zapraszamy do współpracy! Kontakt: beata.czarnecka@uckermarkmilch.de

Zlokalizowany w Mierzynie DGS Poland jest częścią duńskiej grupy William Demant, światowego lidera w produkcji aparatów słuchowych.

 

Dzięki swojej polityce personalnej i kulturze organizacyjnej firma w ciągu niespełna 9 lat powiększyła liczbę swoich pracowników ze 150 do ponad 2000 osób.

 

W efekcie rozwoju DGS Poland, w kwietniu 2015 roku powstała w Szczecinie nowa spółka – DGS Business Services, która świadczy usługi globalne w zakresie księgowości, IT, zapewnienia jakości i rozwoju oprogramowania w ramach grupy Wiliam Demant.

 

W nowej spółce pracuje obecnie już ponad 180 osób. W 2017 roku obie firmy planują zatrudnić łącznie kolejnych 150-250 inżynierów, elektroników, elektroakustyków, mechaników oraz ekspertów IT. DGS poszukuje także osób, które dołączą do działów HR, Finansów oraz Jakości.

 

Obie firmy oferują nowoczesne miejsca pracy zarówno dla specjalistów, jak i absolwentów, którzy będą rozwijać i nabywać kompetencje zawodowe oraz komunikować się na co dzień w języku angielskim.

Więcej...

Więcej...

Więcej...

Play jest najchętniej wybieranym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Oferujemy naszym klientom nowoczesne urządzenia, ciekawe oferty oraz dostęp do Internetu w technologii 4G LTE. 

 

Firma powstała w 2007 roku i dziś ma już 14,6 miliona klientów oraz 25% udziału w rynku. Mimo tego, nie zwalniamy tempa!


Zatrudniamy 2700 osób, które pracują w 250 salonach własnych, centrali firmy w Warszawie oraz biurach regionalnych.


Rekrutujemy do 4 obszarów: Sprzedaż (nasze salony), Obsługa Klienta, Technika i IT oraz Pozostałe działy (głównie w centrali firmy).

 

Dołączając do naszego zespołu  możesz liczyć na niepowtarzalną atmosferę w pracy, bogaty pakiet szkoleń, imprezy integracyjne oraz konkursy sprzedażowe. Czekamy właśnie na Ciebie - dołącz do grona Playersów!

BUDUJ  Z NAMI LUKSUSOWE JACHTY.

 

Technologie Tworzyw Sztucznych (TTS), to firma budująca luksusowe jachty oceaniczne. Wyznaczamy nowe standardy jakości nie tylko dla Polski, ale i całego świata. Nasze produkty znane są na całym globie i są ozdobą najbardziej uznanych marin oraz portów. Mimo ogromnych sukcesów w branży jachtowej, nam wciąż jest mało. Nadal chcemy tworzyć niezwykłe rzeczy z niezwykłymi ludźmi.

 

TTS to miejsce, w którym każdy kreatywny człowiek znajdzie dla siebie dobre miejsce pracy. Inżynierowie, projektanci, kontrolerzy jakości, żeglarze, laminiarze, monterzy, stolarze… w naszym goleniowskim zakładzie wszyscy mają możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego oraz satysfakcji z pracy i zarobków.

 

Jest nas już 700, ale dalej szukamy kandydatów do naszej załogi. Zaciągnij się na pokład. Warto.

 

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Ul. Prosta 28, Łozienica

72-100 Goleniów

www.yachtech.pl

rekrutacja@ttspraca.pl

Więcej...

Habia Cable to innowacyjna firma z kapitałem szwedzkim, której przedmiotem działalności jest produkcja kabli stosowanych głównie w trudnych warunkach oraz w wymagających aplikacjach.  Jako Habia Cable Sp. z o.o. zlokalizowana w Lubieszynie, k. Szczecina,  zajmujemy się produkcją wiązek kablowych. Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami na całym świecie.

 

Grupa Habia Cable zatrudnia ok. 600 pracowników na całym świecie. W Polsce jako Habia Cable Sp. z o.o. zatrudniamy  pracowników na różnych stanowiskach, głównie w dziale produkcji, R&D, wsparcia technicznego i logistyki.  

 

Naszym pracownikom oferujemy ciekawą, pełną wyzwań i możliwości rozwoju, pracę w międzynarodowym środowisku, jak również przejrzyste warunki zatrudnienia, pakiet medyczny i socjalny, możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich umiejętności (szeroki pakiet kursów, szkoleń), perspektywy awansu i realizacji ambicji zawodowych oraz możliwość  uczestniczenia w imprezach integracyjnych organizowanych dla naszych pracowników. 

 

Habia Cable oferuje również ciekawe praktyki  z zakresu badań i rozwoju.

 

Zapraszamy inżynierów i specjalistów, którzy szukają nowych wyzwań i możliwości rozwoju!

 

Dowiedz się więcej na naszej stronie www.habia.com

momox jest wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać swoje książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania. Na naszej stronie internetowej www.momox.de lub za pośrednictwem aplikacji skupujemy używane artykuły po stałej cenie.

 

Zgodnie z mottem „Rzeczom używanym dajemy nowy dom“ zakupione przez nas artykuły sprzedajemy w naszych sklepach internetowych www.medimops.de i www.ubup.com lub za pośrednictwem portali jak Amazon czy eBay.

 

momox liczy ponad 1.200 zaangażowanych pracowników w 4 lokalizacjach w Berlinie, Lipsku, Neuenhagen i Stobnie koło Szczecina. Działamy w Niemczech, Austrii, Francji i Wielkiej Brytanii.

 

W 2015 roku nasza firma osiągnęła przychody w wysokości 120 milionów euro. Od początku naszej działalności zakupiliśmy ponad 100 milionów artykułów.

Więcej...

LM Wind Power jest wiodącym producentem łopat do turbin wiatrowych. Zajmujemy się także serwisowaniem naszych produktów.
Zwracamy dużą uwagę na bezpieczeństwo, ergonomię i higienę pracy. Stwarzamy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy dla wszystkich naszych pracowników. Dbamy o zdrowie – oferując prywatną opiekę medyczną i dbając o profilaktykę. 

 

  • W Goleniowie jesteśmy od 2008 roku i jesteśmy wiodącą fabryką w całej korporacji.
  • Aktualnie załoga liczy ponad 750 osób. Trwa rozbudowa zakładu, z uwagi na wdrożenie nowej technologii i produkcji jeszcze dłuższych łopat.
  • Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu i cenionym partnerem na rynkach całego świata, dostarczając innowacyjne rozwiązania naszym klientom. 
  • Współpracujemy z lokalonymi władzami oraz uczelniami i szkołami, umożliwiamy praktyki najlepszym studentom, angażujemy się w różne inicjatywy socjalne, wspieracjąc lokalną społeczność w regionie (udział w wydarzeniach sportowych, pomoc Domom Dziecka, lokalnym placówkom edukacyjym).
  • W 2016r. w Dani powstał prototyp łopaty 88,4m. Pracownicy w liczbie ok.40 osób zostali oddelegowani do macierzystej fabryki znajdującej się w Kolding. Tam nasi koledzy wspólnie z ekspertami przyczynili się do powstania prototypu, który w tym samym roku pobił rekord najdłuższej łopaty na świecie. 
  • Jednym z głównych przedsiewzięć w jakie zaangażowana jest fabryka LM w Goleniowie to budowa zakładu w Turcji oraz szkolenie tureckich pracowników na określonych stanowiskach, przygotowując ich do sprawnego rozpoczęcia produkcji w nowo powstającej fabryce;

 

Zapewniamy atrakcyjne warunki pracy, specjalistyczne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym. 

Jesteśmy firmą, która bardzo szybko się rozwija, stoimy przed wyzwaniem zatrudnienia najlepszych specjalistów z rynku pracy w obszarach: Inżynieria Produkcji, Kontrola Jakości, Utrzymanie Ruchu, Global IT Service Desk, a także pozyskania trzonu naszej działalności: pracowników produkcyjnych.
 
LM Wind Power Blades (Poland) Sp. z o.o.
72-100 Goleniów
Ul. Nowa 3, Łozienica, 
www: lmwindpower.com
Adres e-mail: job.pl@lmwindpower.com
Tel +48 91 4699700

Więcej...

Vestas Poland Sp. z o.o. została utworzona w 2003 roku, jako firma zajmująca się serwisowaniem nowo zainstalowanych turbin wiatrowych. Od chwili powstania, spółka systematycznie rosła, zyskując miano jedynego dostawcy kompleksowych usług serwisowych w kraju. 

 

Jesteśmy częścią duńskiej firmy Vestas Wind Systems A/S, globalnego lidera branży energetyki wiatrowej.
 
Obecnie Vestas Polska zatrudnia blisko 300 wykwalifikowanych pracowników, w tym ponad 120 doświadczonych techników, stale inwestując w podnoszenie ich kompetencji i wiedzy z zakresu najnowszych technologii. 

 

Nasze biura znajdują w Szczecinie i Warszawie, a w całej Polsce posiadamy 19 lokalnych punktów serwisowych. Obecnie dynamicznie rozwijamy także funkcje globalne: Service Delivery Center w naszym szczecińskim biurze oraz Global Sourcing i Supplier Quality Engineering w biurze w Warszawie.

Ponad 2000

ofert pracy!

Ponad 80

pracodawców!

Skontaktuj się z nami

e-mail: biuro@targipracy.szczecin.pl

tel. 91 350 82 62, fax. 91 350 03 21 

ul. Sowińskiego 72D/8
70-236 Szczecin